קורס די ג'יי לנוער

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם – גם אם אתם בני נוער – לקחת קורס די ג'יי ייחודי לגילכם.

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער רבים מחפשים את עצמם כבר בגיל הרך ומנסים להבין היכן הם נמצאים מבחינת המשיכה שלכם למקצועות שונים. רבים הם הנערים שבוחרים במוזיקה כמקצוע לחיים. כדי להתחיל ברגל ימין, קורס די ג'יי לנוער יכול לעשות זאת בצורה חלקה יותר.

איך תהפכו ל-DJ?

איך תוכלו להתחיל להיות DJ? מה אתם צריכים לעשות? לאן עליכם ללכת? אלו הן כמה שאלות נפוצות ששומעים מאנשים שרוצים להיות די ג'יי. אז אתם רוצים להיות DJ? אתם רוצים לגרום לקהל לנוע לכל גחמה שלכם? זה הזמן לקחת קורס DJ מקצועי.

כיצד למצוא תוכנת DJ

אתם יכולים להשתמש במחשב נייד או שולחני עם תוכנות של DJ, כדי לשלוט בציוד שלכם. ברור ששולחן העבודה מיועד לאולפן הביתי שלכם והמחשב הנייד, יהפוך אתכם לניידים יותר. 

תוכנת מיקס, היא הצד הדיגיטלי בלהיות DJ. היא תאפשר לכם לראות את השירים במצגת ויזואלית, לפרק אותם, לחבר שני שירים יחד למיקס ולהתאים אותם כרצונכם. אתם יכולים להשתמש בספריה כדי להוסיף שירים למיקס, כך שתוכלו להתאים בצורה חלקה פעימות, EQ, לשלוט ב- gain וב- Phase.

תוכנות מוזיקה

רוב התוכנות נלמדות בכל קורס דיג'יי ובנוסף גם מגיעות עם מדריך הוראות כבד, הקפידו לקרוא אותו ולהכיר את הפקדים שלו. ייתכן שתצטרכו להתנסות עם כמה מהפקדים האלה, כדי לגלות מה הם יכולים לעשות ואיך הם עושים את זה, אבל זה יהיה שווה את זה בסופו של דבר.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »