לימודי משחק לנוער

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ילדים ונוער, יכולים להפיק תועלת ממגוון רחב של הזדמנויות למידה, אך למעורבות הפעילה ולחוויות הבין-אישיות המטופחות על ידי חינוך למשחק, לדרמה ותיאטרון, יכולות להיות השפעות חיוביות מרחיקות לכת על חייהם האקדמיים, החברתיים והרגשיים.

לימודי משחק לנוער 

מחקרים מתפתחים מוכיחים, שזמן המושקע בדרמה ובתיאטרון לנוער, יכול למלא תפקיד חיוני בהתפתחות הילד, ויכול לעזור לנוער לשפר את ביטחונם העצמי, רגשותיהם לגבי האקדמיה, רמת היצירתיות והאמפתיה והרצון לעסוק עם בני גילם.

לימודי משחק לנוער הם הרבה יותר מעוד מקצוע וקריירה מעניינת. לימודים אלה, יכולים להיות הדבר הטוב ביותר להתפתחותם האישית והחברתית.

יתרונות שיש בשיעורי משחק לנוער 

  • מיומנויות קריאה:

קריאת תסריטים ותרגול דקלום שורות, יכולים להגביר מאוד את יכולת הקריאה, שהיא קריטית בכלכלת מידע.

  • כישורי הקשבה:

משחק טוב, מצריך הקשבה פעילה, שהיא המפתח ללמידה ולמערכות יחסים מעולות.

  • שינון משופר:

שינון, למעשה, משתפר עם התרגול, כפי שכל שחקן יכול לומר לכם. שינון שורות הוא תרגול מצוין להכנה לבחינה.

היתרונות של לימודי משחק ודרמה לנוער 

כאשר אתם בוחנים מועדוני דרמה וחוגים לילדים, אילו מסקנות אתם מסיקים? האם אתם חושבים על חדר מלא בצעירים בטוחים, מוחצנים, עם שאיפות חסרות רחמים להוליווד או לטלוויזיה?

השתתפות בשיעורי דרמה במסגרת סטודיו בימת הנוער, יכולה לספק לילדכם מיומנויות רבות שיעזרו לו לאורך החיים. זה בהחלט לא הכל על משחק וריקוד, אם כי, כמובן, אלמנטים אלה מהווים את היסודות של שיעור דרמה. אולי אחת המיומנויות החשובות ביותר שילדכם יוכלו ללמוד מדרמה הוא ביטחון עצמי.

יש ילדים שהם כמובן ביישנים וכלל לא בטוחים בעצמם. שיפור הביטחון העצמי, הוא משהו שילדים רבים יכולים להפיק ממנו תועלת, גם לאלה שעל פני השטח נראה שהכל תקין אצלם.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »