לימוד סקסופון

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

רוצים ללמוד לנגן על כלי נגינה מעניין שלא ישעמם אתכם אף פעם? יש לנו את הנוסחה המנצחת; לימודי סקסופון. כן, זו כנראה שדרך הכי טובה להיות נגן סקסופון ברמות הגבוהות ביותר. אז איך מתחילים ומהן היתרונות של נגינה על סקסופון?!

לימוד סקסופון 

הסקסופון תמיד הופיע ברשימות של אנשים שהחליטו ללמוד נגינה על כלי מגניב במיוחד. מלבד ההערצה הברורה שתקבלו מחבריכם לבחירתכם המצוינת בכלי (לדעתי המוטה לחלוטין), יש הרבה סיבות להתחיל לנגן בסקסופון ונביא חלק מהן כאן.

לימוד סקסופון חשוב מאוד למי שרוצה להתפתח ולהצליח בקריירה מוזיקלית אבל מעט שונה ממה שהאנשים בחוץ מכירים. סקסופון מתאים לכל הגילים כמובן.

ביטוי היצירתיות שלכם 

סקסופונים, כנראה מוכרים ביותר ככלי ג'אז, אבל זה לא הז'אנר היחיד שבו הם מופיעים. סקסופונים פופולריים מאוד גם בז'אנרים אחרים כמו קלאסי, עכשווי, להקות צועדים וסול, כלומר חליפת הסקסופון מתאימה כמעט כל טעם יצירתי.

נגינה בכל כלי נגינה, תאפשר לכם לבטא את הצד היצירתי שלכם, אך הסקסופון טוב במיוחד לכך בשל מגוון הדינמיקה הרחב והסאונד הגמיש שלו, המאפשר להעביר רגשות וסגנונות רבים לכל סוג של קהל. למדו על תפקידו של סקסופוניסט לאירועים.

יש סקסופון שמתאים לכולם 

בסך הכל ישנם 9 סוגים שונים של סקסופון, אך ה- 4 הפופולריים ביותר הם סקסופים סופרן, אלט, טנור ובריטון. כאשר הסופרנו הוא הקטן והגבוה ביותר בגובה הצליל, והבריטון הוא הגדול והנמוך ביותר בגובה הצליל מבין ה- 4, זה אומר שיש סקסופון שמתאים לכולם.

אז בין אם אתם גבוהים או נמוכים, או נהנים לנגן את הלחנים או בקטעי הבאס בלהקות, יש סקסופון בשבילך; סקסופון משפחתי. הוא יתאים לרוב המצבים שלא תצטרכו לקנות את על הסוגים.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »