איך מתכוננים למבחן GMAT?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אם אתם עומדים בקרוב לעשות מבחן GMAT, אתם בוודאי מבינים את החשיבות שלו – ולכן אתם צריכים להתכונן אליו כמו שצריך. אנו נעשה כל מאמץ על מנת להכין אתכם בצורה המיטבית לקראת המבחן עצמו, כך תוכלו לגשת אליו בביטחון מלא – וכמובן לקבל את הציון הרצוי. כמובן שהציון הרצוי נקבע על פי המטרות שלכם, והוא משתנה בין בן אדם אחד לבן אדם אחר.

תבנו לעצמכם לוח זמנים ללמידה

אתם לא תרצו למצוא את עצמכם מבזבזים זמן יקר, בכל זאת המבחן יתקיים בתאריך מסוים שאליו תצטרכו להגיע מוכנים. לכן השלב הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב כאשר אתם מתוכננים לקראת מבחן GMAT הוא להכין לעצמכם לוח זמנים מסודר – כך תדעו כי אתם בטוח תגיעו מוכנים למבחן.

מבלי שתכינו לעצמכם לוח זמנים מסודר, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו הימים יעברו – ואתם לא תגיעו מוכנים. אם אתם תדאגו ללמוד בכל יום כמות מסוימת של חומר לקראת המבחן, אין שום סיבה שאתם לא תגיעו למבחן הכי מוכנים שרק אפשר להיות.

התחילו קודם כל בהסרת חלודה

לפני שאתם רצים למבחני GMAT משנים עברו, חשוב מאוד שתדאגו להסיר חלודה – תתרגלו בעיקר תרגילים בסיסיים. כך תוכלו גם להסיר חלודה, ואולי הכי חשוב להשיג לעצמכם את הביטחון העצמי שאתם זקוקים לו על מנת להצליח במבחן בראייה לאחור.

אם אתם לא תסירו חלודה, אתם עשויים לקבל פיק ברכיים כאשר תקפצו ישר למים העמוקים. מבחן GMAT הוא לא מבחן קל, אך תוכלו לעבור אותו בצורה יעילה אם תסירו את כל החלודה. רק אחרי שאתם מרגישים שאתם מוכנים, אתם תוכלו לעבור לשלב הבא – אם אתם לא מוכנים, אל תעשו את קפיצת המדרגה הזאת.

תפתרו מבחני GMAT משנים קודמות

הטיפ היעיל ביותר שנוכל לתת לכם בכדי שתוכלו להתכונן למבחן כמו שצריך, הוא כמובן לפתור מבחני GMAT משנים קודמות. מדוע לפתור מבחנים ישנים זה כל כך חשוב? קודם כל בשביל שתוכלו לדעת בדיוק מה עומד לצפות לכם בבחינה, אתם תכירו את המבנה של הבחינה וכמובן את הסגנון של השאלות.

בנוסף כאשר תפתחו מבחן GMAT משנים קודמות, אתם תוכלו לראות עד כמה אתם מוכנים לקראת המבחן האמיתי. אם אתם תתקשו במבחן הזה, אתם ככל הנראה לא תהיו מוכנים למבחן שלכם – אך אם אתם רואים שאתם מסתדרים עם המבחן אז אתם לגמרי מוכנים.

אולי יעניין אותך

קורס על שוק ההון

שוק ההון הוא אחד השווקים החשובים בעולם. זה שוק מאוד מורכב שיש בו הרבה שחקנים שונים ומגמות כלכליות שונות. זה גם מאוד דינמי, ועם התקדמות

קרא עוד »

קורס תסרוקות – מה כדאי לדעת?

אנשים רבים רוצים ללמוד איך לעשות תסרוקת אבל לא יודעים מאיפה להתחיל. כאן נכנס לתמונה קורס תסרוקות. הוא מלמד אותך הכל על תסרוקות, מאילו מוצרים

קרא עוד »