איפה לומדים להיות אמן חושים?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אמן חושים זה שילוב שבין קוסם לבין שחקן, בין בדרן לבין קורא מחשבות. אמנות החושים מתבססת על שילוב שבין זריזות ידיים לזריזות המחשבה. נדרשת יכולת גבוהה בקריאת אנשים, תובנות פסיכולוגיות עמוקות, ידע בטלפתיה ועוד.

רוצים גם אתם? נסביר איפה לומדים את זה, איך מתחילים וכיצד ממשיכים הלאה.

מתחילים בלימוד קסמים

יכולת מרכזית של אמן חושים טמונה בערנות מקסימלית לסביבה ויכולת להשפיע על אחרים, ברמה השכלית, הרגשית והמנטלית. האמן מסוגל להשפיע לא באמצעות קסם על טבעי אלא באמצעות טון הדיבור, בחירת המילים, מחוות הגוף. באמצעות סימנים דקים הוא משפיע על התנהגות, סוג של פעלול שיוצר את הרושם כי הוא חוזה או מגלה מה מתנדב מהקהל מנחש או מה חולף במוחו. לרוב, אמני חושים לא מתחילים בלימודי טלפתיה או תפיסה על חושית. בדרך כלל, מתחילים עם פיתוח של מיומנות זריזות ידים וטיפוח מוטיבציה, תרגול אין סופי. לצורך כך ניתן להיעזר בקורסים, בספרי קוסמות ומדריכים שונים.

פיתוח טביעת עין וזריזות מחשבה

במידה רבה, אמן חושים צריך ללמוד לפתח טביעת עין. הוא צריך להיות סקרן, להביט על סביבותיו בצורה ביקורתית ולפתח את ממד היצירתיות, המשחק והשליטה בשפת הגוף. כדי ללמוד פיתוח טביעת עין וזריזות מחשבה ועל מנת ללמוד את כל יתר סודות המקצוע, נהוג להתלוות כחניך לצד אמן חושים בכיר כזה שיש לו גם הופעות טלפתיה בזום . זהו לימוד מהסוג הטוב ביותר – לשמש כשוליה, עוזר לפני ההופעות, בזמן ההופעות וגם אחריהן. שוליה יכול לשמש גם מאחורי הקלעים וגם לפניהם, אולם פיתוח נוסף יכול להתבסס על אלמנטים נוספים. חשוב לקיים הופעות ותרגל ביצוע להטוטים מנטליים, מול קהל. בתחילה יהיו אלה בני משפחה ובהמשך קהל צופים יותר גדול ומגוון.

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »