אתהלך

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

כל אדם שאוהב לקרוא יודע שישנם ספרים אשר הוא מניח מאחוריו מיד לאחר שהוא מסיים לקרוא אותם וישנם ספרים אשר הוא לא יכול לשכוח אותם והם משאירים בו חותם משמעותי מאוד. הספר אתהלך של הרב אהרן מרגלית מגולל את סיפור החיים שלו. מדובר על ספר שמעניק תובנות על החיים של כל אדם, מעניק כוחות ועוצמות ובעיקר מאפשר לכל אדם להסתכל על החיים הפרטיים שלו באופן פרופורציונאלי. הרב אהרן מרגלית הוא אדם מיוחד מאוד ורכישת הספר שלו היא הדבר הנכון לכל אדם שרוצה לקבל משמעות לחייו.

מיהו הרב אהרן מרגלית?

הרב אהרן מרגלית הוא אדם בעל יכולות וכוחות חיים מדהימים. בתור ילד חלה במחלת הפוליו והיה מאושפז פרק זמן משמעותי, כאשר אימו באה לבקר אותו אחת לשבוע לשעה וחצי. לאחר שגדל, איבד את אח שלו, איבד את הבת שלו בשל מחלה וכן, איבד את הבן שלו בשל רצח בנסיבות טראגיות. הוא עצמו התמודד ארבע פעמים עם מחלת הסרטן כאשר לא פעם הוא היה במצב סופני, הוא עבר ניתוחים וטיפולים כימותרפיים מורכבים. הדבר לא גרם לו להרפות את ידיו ומדובר על אדם שהרצה הרצאות רבות ברחבי העולם בפני קהל גדול מאוד, כתב ספרים, כתב ספרי קומיקס לילדים,  שופט בבית הדין לעבודה, בעל סוכנות ביטוח מזה כ30 שנים ומתנדב לא מעט בעמותות שונות שאת חלקן הוא עצמו הקים. הרב חי חיי עשייה משמעותיים מאוד.

על הספר אתהלך

אתהלך הוא ספר המגולל את סיפור החיים של הרב מרגלית. אין ספק שכל אדם שקרא את הספר לא יכול להישאר אדיש למול הספר. הספר מגולל את כל המורכבות והקושי שהייתה בחיים של הרב ויחד עם זאת, את כוחות הנפש העצומים שלו ואת הרצון שלו לחיות חיים משמעותיים של נתינה. הספר איננו מבקש רחמים אלא מעניק כח והשראה לכל אדם שקורא אותו. אין ספק הטפה כלשהי אלא רק סיפור חיים מדהים.

אולי יעניין אותך

קורס על שוק ההון

שוק ההון הוא אחד השווקים החשובים בעולם. זה שוק מאוד מורכב שיש בו הרבה שחקנים שונים ומגמות כלכליות שונות. זה גם מאוד דינמי, ועם התקדמות

קרא עוד »

קורס תסרוקות – מה כדאי לדעת?

אנשים רבים רוצים ללמוד איך לעשות תסרוקת אבל לא יודעים מאיפה להתחיל. כאן נכנס לתמונה קורס תסרוקות. הוא מלמד אותך הכל על תסרוקות, מאילו מוצרים

קרא עוד »