קצת על תהליך מנטורינג עסקי

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ניהול עסק כרוך באינספור אתגרים מקצועיים ואישיים. היזם חייב להיות בנוי לניהול עסק, כלומר: בעל חוש עסקי, יכולת ניהול, יכולת לעמידה בלחצים וכישורים נוספים. מצד שני, הוא צריך להכיר היטב את התחום בו הוא פועל כדי לדעת לנתב  את העסק לכיוונים נכונים שישיאו הכנסות ורווחים. שני האלמנטים הללו נדרשים בכל שלב בחיי העסק, בתחילת הפעילות, כאשר הוא נכנס לפעילות שגרתית, כאשר הוא נחשב למתקדם ומבוסס וגם כאשר הוא מתמקצע בנישה אחת או יותר עליהן הוא מתבסס. ברור הוא, שהם נדרשים גם בעת משברים, ולחילופין, בעת שגשוג.

מתי נזקקים למנטורינג עסקי?

הצורך בליווי קיים בכל אחד מהשלבים. הוא חשוב במיוחד כאשר נכנסים למצב של חוסר איזון בין ידע מקצועי קיים ליכולת אישית לתרגם אותו להצלחה ניהולית. מנטורינג עסקי מטפל בשני האלמנטים הללו במקביל. המנטור ילווה את הלקוח על בסיס קבוע וידריך אותו לגבי ההתנהלות האישית. הוא ילמד בצורה הדרגתית לתפקד היטב בסיטואציות שונות. ילמד מתקלות וישפר את דרכי התנהלותו. כך מול, לקוחות, ספקים, עובדים, רשויות ומול כל גורם אשר יש להתמודד מולו בהצלחה.

ליווי עסקי

בנוסף לליווי האישי, יש צורך בייעוץ לגבי מצבים שונים אליהם נקלע העסק. היועץ יכין עבורו תכניות עסקיות הנדרשות בעת פתיחת עסק, כניסה ליזמות חדשה, בניית נישה חדשה ועוד. בנוסף, יספק לו מידע על מתחרים, מגמות בשוק, נישות רווחיות חדשות, תחומים שיש לחסל מאחר והם כבר אינן מבוקשות ועוד. זאת, על בסיס ייעוץ רצוף וככל שיש צורך בכך. מומלץ לקבל שירותי מנטורינג עסקי ממומחה בעל מוניטין אשר הינו בעל ניסיון מצטבר וידע רב. הייעוץ יתרום רבות לרווחים עתידיים, להגשמה עצמית, לקבלת מוניטין רב ועוד.

> מומלץ: קבעו פגישת ייעוץ עסקי עם מנו בן הרוש.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »