פסיכומטרי בקידום – למה חשוב ללמוד למבחן בצורה נכונה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אחד המבחנים החשובים ביותר שאנחנו נדרשים לעשות בשביל להתקבל ללימודים באקדמיה, הוא מבחן פסיכומטרי. מדובר על מבחן אשר האוניברסיטאות מחייבות את המועמדים לעבור בשביל לדעת כיצד לסנן ולהחליט מי יכול להתקבל ללימודים ומי לא.

המבחן נמשך מספר שעות, כולל בתוכו 8 פרקים באנגלית, עברית, ולוגיקה. מדובר על מבחן מאוד לא פשוט, אשר כל פרק מוגבל בזמן והנבחנים לא יכולים להיעזר בשום כלי או אמצעי במהלך המבחן. מדובר על מבחן שמחייב חשיבה אחרת ויתרה מזו, הוא מחייב ללמוד אליו בצורה רצינית ומשמעותית.

לכן חשוב להירשם למכון הכנה למבחן פסיכומטרי בקידום. לכאורה, אפשר ללמוד למבחן לבד ויש כאלה שעושים זאת, אך מי שלא עבר מעולם את המבחן ולא יודע כיצד הוא בנוי, יעשה נכון אם יבחר להיעזר בשירותיו של מכון קידום. כך הוא יגדיל באופן משמעותי את הסיכוי לקבל ציון טוב כפי שהוא מצפה ורוצה, ואז הוא יוכל להתקדם לתחום הלימודים אותו הוא רוצה ללמוד.

למה משתלם ללמוד במכון קידום?

ראשית, מדובר על מכון שמציע מגוון רחב של מרצים בכירים ומנוסים אשר מכירים היטב איך בנוי מבחן פסיכומטרי והם יודעים איך להכין את התלמידים השונים למבחן.

שנית, המכון מציע תוכנית לימודים מותאמת עבור המבחן. החל משיעורים בחלוקה נכונה על פי נושאים, מבחנים, מרתונים של שיעורים, חומר אונליין ועוד.

שלישית, המכון מספק לתלמידים את כל מה שהם צריכים בשביל ללמוד בבית, בין אם זה חומר מודפס ובין אם זה חומר אונליין, בין אם זה קשר ישיר עם המרצה ובין עם זה יכולת לנהל שיחות קבוצתיות ולעבוד ביחד עם תלמידים אחרים גם בבית, על מנת ללמוד בצורה נכונה.

> אנשים חיפשו גם הרשמה לבגרויות 2022

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »