לימודי צ'י קונג – מה הרקע שצריך כדי להתחיל ללמוד?

לימודי צי קונג

כל אחד צריך לחשוב טוב טוב איך הוא חי את החיים שלנו ולעשות הכול בכדי לחיות את החיים בצורה הטובה ביותר שיש. יש הרבה מאוד דברים אשר משפיעים על איכות החיים שלנו כמו כמה כסף יש לנו, איפה אנחנו חיים ומי בן או בת הזוג שלנו. אך אחד הדברים אשר הכי משפיעים על איכות החיים שלנו וישראלים רבים לא מודעים אליו זה השאלה כמה לחץ יש לנו בחיים. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שיהיה פחות לחץ בחיים כך החיים שלכם יהיו יותר מאושרים וזהו דבר משמעותי ביותר. לחץ תלוי בהרבה מאוד דברים אך הוא תלוי גם בשאלה האם אתם מבצעים צ'י קונג טיפולי או לא. צ'י קונג היא דרך נהדרת להירגע ולשאוף כוחות ועל כן זהו משהו כל כך מומלץ בחיים המודרניים שהם כפי שאמרנו כבר מאוד אבל מאוד לחוצים.

האם העלות של חוג צ'י קונג היא גבוהה?

עליכם לדעת כי אחד היתרונות הגדולים ביותר של לימודים בתחום הצ'י קונג הוא שאין צורך בשום רקע בכדי להתחיל אותו ואף להתמחות בו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתחיל לתרגל את התורה ומהר מאוד אתם תהיו מומחים בתחום וברמה גבוהה מאוד. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של החוג היא ממש לא גבוהה וממש לא צריכה להטריד אתכם, צפו בסרטון שעוסק בנושא https://www.youtube.com/watch?v=m4CIOrAC3eU . מדובר על חוג בעלות רגילה לחלוטין ולאור היתרונות העצומים של השיטה אזי ברור גם כי מדובר בהשקעה מאוד משתלמת וכדאית. כמובן שיש לחשוב על הנושא הכספי לפני שאנו עושים בחירה כלשהי אך בכל הקשור אל צ'י קונג לא מדובר על סכומים גבוהים.

מדוע לא כדאי לבחור במורה הזול ביותר?

כמובן שאם אתם הולכים אל חוג צ'י קונג לא כדאי לכם ללכת אל המורה הזול ביותר מכיוון שזה עלול להוביל למצב בו אתם תהיו בבעיה חמורה ביותר. עליכם להבין כי אם המורה לוקח מחירים נמוכים ממה שנהוג בשוק הוא כנראה או חדש או גרוע ולכן לא כדאי לבחור בו. מחפשים מורה צ'י קונג מוביל? צרו קשר עם אמיר פרלמן.