קורס דאטה – זה מה שתלמדו

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קורס דאטה נולד כדי ללמד אתכם איך להשתמש בנתונים המגיעים מהשטח, ממחקר ותצפיות ולהפוך אותו לחומר גלם שיאפשר לחברה בה אתם עובדים להסיק מסקנות. בואו נדבר על מה שכולם מכירים: טלפונים חכמים. אנחנו חיים כבר יותר מעשר שנים עם מסכים חכמים וטלפונים שמכילים בתוכם עולם ומלואו אבל כולנו היינו עדים להתפתחות מואצת של מוצרים שמתאימים יותר ויותר לצרכים שלנו. איך אותם מפתחים ידעו להתאים את המוצר כך שיתאים בדיוק לצרכים שלנו? היו מי שישבו בחברות הללו, ניתחו את הנתונים והבינו בדיוק מה האלמנטים שיהפכו את המוצר נוח וטוב יותר עבורינו. 

זה היה המסך שהשתנה ונראה אחרת, מהירות הגלישה, האופן בו המצלמה עובדת ועוד. בשביל להגשים את כל אלו, בשביל להביא את השינויים הללו, היה צריך להיות מי שיהיה שם כדי לנתח את הנתונים שנאספו ולהוציא אותם מידע תיאורטי למה שמשנה את החיים שלנו בפועל. 

אז מה אתם עתידים ללמוד

קודם כל איך משתמשים בתוכנות מתקדמות שנמצאות שם כדי לעזור לנו לאסוף נתונים ולנתח אותם. אתם עתידים ללמוד שפה חדשה ובעיקר איך מוציאים את התבן מהמוץ. איך לוקחים עיקר מתפל ואיך יודעים לתרגם את כל הידע הרב כל כך שמגיע ולהפוך אותו למה שמשנה בפועל את החיים של האנשים שאנחנו. 

הקורס הוא פשוט ונוח ומאפשר לכם להתקדם בקצב שלכם. המטרה היא לאפשר לכם להשתלב במקצועות ההייטק פשוט כי יש לכם את היכולת מעצם היותכם אנשים חושבים להשתלב בעולם הזה. אנחנו כאן כדי ללוות אתכם שלב אחרי שלב. 

גם אתם יכולים

בסופו של דבר לא מדובר על מדע טילים. עם רצון והתמדה גם אתם תעבדו בהייטק.

למידע נוסף על קורסים מומלצים, היכנסו לאתר של מכללת SmartBrainData

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »