מה לומדים בלימודי Python?

תכנות מחשבים לילדים

בקורס פייתון אתם תלמדו לתכנת בשפה שנקראת פייתון. השפה הזו פותחה מתוך מטרה שהיא תהיה קריאה וברורה. כמה שיותר פשוט שניתן. זאת לעומת שפות תיכנות אחרות שיש שהן מורכבות ומסובכות בחלקן. זו שפה שמאוד מאוד קל לעבוד איתה ולכן היא מאוד שימושית כדי לפתח קוד כדי לבדוק רעיון ראשוני בפועל. לא צריך להשקיע הרבה בכתיבת הקוד ולכן ניתן להגיע ליישום ראשוני בצורה מהירה. אבל השפה הזו גם שימושית לכתיבה של יישומים מורכבים וארוכים. 

מה תלמדו בקורס שפת הפייתון?

אתם תלמדו ממש ממש בהתחלה להשתמש בשפה הזו כדי להיות מפתחים בשפת פייתון. תלמדו את העקרונות המנחים של השפה ותלמדו כלים שונים שזמינים למפתחי פייתון ומאוד עוזרים לנתח את הכתיבה. תלמדו לפתח אפליקציות בשפת הפייתון וגם יישומים לאתרי אינטרנט. 

נושאי הלימוד הספציפיים

במכללת see security תלמדו לפתח בצורה נכונה בפייתון, תלמדו לתקן שגיאות, תלמדו לעדכן וליצור נתונים.

תלמדו גם עבור התיכנות עצמה לבנות משפטי with, לבנות לולאות ומטריצות, להשתמש בתנאים מסוגים שונים, לשות סקריפטים לטובת אוטומציות, לאפשר גישה למאפיינים של אובייקט, ליצור ביטויים רגולריים שהם מאוד מתקדמים ועוד. 

יש פרויקטים שמתחים לכתוב אותם בפייתון ואחרי הבדיקה הראשונית עוברים לשפות מורכבות יותר. 

האם ידעתם שמנוע החיפוש של חברת Google מבוסס על שפת הפייתון?. זה רק ממחיש לכם עד כמה מדובר בשפה מבוקשת ללמידה. אתם יכולים ללמוד פייתון גם אם אין לכם ידע מוקדם ואין מה לחשוש משום שבקורס אתם תלמדו ותתרגלו הכל ממש מהבסיס. עם קורס כזה תוכלו להתחיל את הקריירה שלכם בעולם ההייטק. 

בקורס פייתון אתם לא רק לומדים אלא גם מיישמים ומקימים פרויקט במהלך הלימודים אותו תוכלו להציג במקומות עבודה. 

> קראו גם על קורס CISO