מה חשוב להכיר לפני שמתחילים לימודי אוטומציה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

לימודי אוטומציה הם לימודים מעניינים אך עם זאת כל מי שמתכנן ללמוד בקורס זה צריך לדעת שמדובר בחומר לימוד רב ובמכלול גדול של נושאים. לכן עליו להיות ערוך לתקופה שבה יהיה עליו ללמוד באופן רציני, כדי להצליח לספוג את כל המידע ולקדם את עצמו בהיבט המקצועי.

 

לימודי אוטומציה

מי שלומד אוטומציה מכיר כבר את ההליכים של בדיקות ידניות וכעת הוא לומד לבצע זאת כמיישם אוטומציה. התהליכים הם זהים אך במקום להביט כל הזמן במסמכי האפיון של המערכת הספציפית, מתכנתים את התוכנה באמצעות שיטות תכנות חדשניות וכך המערכת מבצעת את הבדיקות בעצמה על פי ההנחיות שהוכתבו לה.

כדי ללמוד זאת, יש נושאי לימוד שמועברים לסטודנטים במהלך הקורס, החל בשפות תכנות כמו JAVA JAVASCRIPT PYTHON,# C ועוד. בדרך זו מתבצעות כל בדיקות האיכות ובדיקות המעבדה לכל בסיסי הנתונים שנמצאים על השרתים השונים. לאור השימוש ההולך ומתרחב באפליקציות מתרכזים גם בלמידת בנית אפליקציות על WEB.

 

היתרון הגדול בלימודי אוטומציה

קיימים כמה קורסים ללימוד אוטומציה וכל אחד יכול להצטרף במועדים ובשעות המתאימות לו ביותר. רבים לומדים קורס זה בשעות הערב וכך הם משלבים זאת עם עבודה בבדיקות תוכנה בשעות הבוקר ותוך כדי תהליך הלמידה, הם מחכימים ודבר זה מסייע להם מאד בעבודה השוטפת.

למידת אוטומציה וQA היא הדרך היחידה להיכנס לעולם ההייטק גם ללא תואר אקדמי וזו הדרך לעבוד בתחום טכנולוגי זה ועם הזמן להתקדם ברבדים השונים של העשייה בתחום מרתק זה.

מי שמגיע ללימודים הללו עם יתרון טכנולוגי של למידה קודמת או של ידע הנובע מהעבודה שלו, יחוש עד כמה יתרון זה מסייע לו בלימודים.

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »