מה חשוב להכיר לפני שמתחילים לימודי אוטומציה?

לימודי אוטומציה הם לימודים מעניינים אך עם זאת כל מי שמתכנן ללמוד בקורס זה צריך לדעת שמדובר בחומר לימוד רב ובמכלול גדול של נושאים. לכן עליו להיות ערוך לתקופה שבה יהיה עליו ללמוד באופן רציני, כדי להצליח לספוג את כל המידע ולקדם את עצמו בהיבט המקצועי.

 

לימודי אוטומציה

מי שלומד אוטומציה מכיר כבר את ההליכים של בדיקות ידניות וכעת הוא לומד לבצע זאת כמיישם אוטומציה. התהליכים הם זהים אך במקום להביט כל הזמן במסמכי האפיון של המערכת הספציפית, מתכנתים את התוכנה באמצעות שיטות תכנות חדשניות וכך המערכת מבצעת את הבדיקות בעצמה על פי ההנחיות שהוכתבו לה.

כדי ללמוד זאת, יש נושאי לימוד שמועברים לסטודנטים במהלך הקורס, החל בשפות תכנות כמו JAVA JAVASCRIPT PYTHON,# C ועוד. בדרך זו מתבצעות כל בדיקות האיכות ובדיקות המעבדה לכל בסיסי הנתונים שנמצאים על השרתים השונים. לאור השימוש ההולך ומתרחב באפליקציות מתרכזים גם בלמידת בנית אפליקציות על WEB.

 

היתרון הגדול בלימודי אוטומציה

קיימים כמה קורסים ללימוד אוטומציה וכל אחד יכול להצטרף במועדים ובשעות המתאימות לו ביותר. רבים לומדים קורס זה בשעות הערב וכך הם משלבים זאת עם עבודה בבדיקות תוכנה בשעות הבוקר ותוך כדי תהליך הלמידה, הם מחכימים ודבר זה מסייע להם מאד בעבודה השוטפת.

למידת אוטומציה וQA היא הדרך היחידה להיכנס לעולם ההייטק גם ללא תואר אקדמי וזו הדרך לעבוד בתחום טכנולוגי זה ועם הזמן להתקדם ברבדים השונים של העשייה בתחום מרתק זה.

מי שמגיע ללימודים הללו עם יתרון טכנולוגי של למידה קודמת או של ידע הנובע מהעבודה שלו, יחוש עד כמה יתרון זה מסייע לו בלימודים.