מתעניינים בקורס רוויט למתקדמים? כל מה שרציתם לדעת על הקורס שלנו

קורס רוויט למתקדמים

תוכנת רוויט הינה תוכנה חדשה יחסית, היא ייעודית לאדריכלים, מעצבים ומהנדסים, אולם גם אם סיימתם קורס בסיסי לא תמיד תכירו את כל הפונקציות אותן התוכנה מציעה, וזה חבל. ככל שתבינו יותר, כך גם יהיה להם קל יותר לעבוד ולהפיק את המרב מהתוכנה.

ההמלצה הגורפת – קורס אונליין

תמיד היו קיימים לימודי אונליין, אך כיום הם מקבלים משמעות אחרת בשל וירוס הקורונה שהשתלט על העולם. כך ניתן ללמוד באופן עצמאי, לא להימצא בתוך חדר דחוס עם אנשים אחרים, אלא הכל נעשה ברוגע מה שגם יעלה את רמת הקשב והריכוז שלכם. תוכלו גם לבחור את השעה ביום בה תהיו פנויים ללימודים, קורסים אלה מוקלטים מראש ולא באמצעות תוכנת זום, שהיא תוכנת זמן אמת.

עבודה מהירה ויעילה

בקורס לימוד רוויט למתקדמים לומדים את שלל הפונקציות והאלמנטים הנמצאים בתוכנה, כך שמעצבים ואדריכלים יבינו שהם גם שולטים עליה, ולא פה ושם מוותרים, מכיוון שהתוכנה איננה ברורה דיה. הרי בסופו של דבר המטרה היא לייעל את העבודה.

בקורס המתלמדים ילמדו שיטות עבודה שונות, מתקדמות יותר, מה שמאפשר לא רק יעילות, אלא עבודה מהירה. כל מי שלמד כבר בקורס רוויט וחושש שהוא עדיין לא מכיר את התוכנה באופן יסודי, קורס למתקדמים יסייע לו להתקדם הלאה.

מה לומדים?

במהלך קורס רוויט למתקדמים, לומדים את כל אלה: USC, כיצד לפצל תכניות, חיתוך חכם -חיתוך שהוא זהה בכלל התוכניות. בנוסף, ניתן ללמוד עריכה של סט תכניות, לדעת לחתוך את התוכניות בדיוק אותו הדבר ועוד הרבה מאוד נושאים חדשים. לבסוף, מומלץ לבחור באיש רוויט בעל וותק וניסיון בהדרכה (בנוסף לרכישת ספר רוויט), אדם שמכיר את התוכנה מלפני ולפנים, איש שהוא במקצועו גם אדריכל.