קורס ספרות גברים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ספרות גברים הוא מקצוע מאד מבוקש ולכן קיימת התעניינות גדולה בהגעה אל קורס ספרות גברים כדי ללמוד מקצוע זה, אם המשתתף חושב שמקצוע זה מתאים לו ולאישיות שלו.

קורס ספרות גברים

כדי לעסוק בתחום זה יש להבין את היסודות של נושא השיער ולכן בקורס ייחודי זה מלמדים נושאים מהותיים כמו מבנה השיער, אם מדובר בשיער מתולתל, מקורזל, חלק, עבה, דק, יבש, שמן וכו'. יש לדעת מה מאפיין כל סוג של שיער וכיצד להתמודד אתו במספרה בעת ביצוע התספורת.

כמו כן לומדים על כיווני הצמיחה, יש גברים רבים עם כיוון צמיחה אחד ואחרים שיש להם שני כיווני צמיחה. כמו כן מחזוריות הצמיחה והתכונות הייחודיות של כל אחד מסוגי השיער.

כדי לבצע תספורת על כל אחד מהמשתתפים להבין את נראות הגולגולת אצל כל אחד מהלקוחות וזאת כדי להתאים לו את התספורת המיטבית. לאחר שהספר מאבחן את נראותו של הראש והשיער הוא מחליט על ההתאמה הטובה ביותר בין מבנה הראש לבין תספורת זו או אחרת. לאורך תקופת הלימודים הוא מחדד את המחשבה ואת הדמיון שלו וברגע שלקוח ייכנס למספרה, הוא כבר ידמיין מראש מהי התספורת שהיא הנכונה ביותר עבורו.

נושאי למידה בקורס 

כל ספר חדש זקוק לידע בסיסי בנושאים כמו זוויות גזירת השיער, אופן האחיזה של המספריים, חלוקות ושבילים, מניעת נזקים לשיער, טכניקות שונות של סירוק השיער, לימודי תסרוקות ועוד. השילוב של כל המידע הזה מכין את לומדי קורס ספרות גברים לחיים האמיתיים, הכוללים מתן שירות מקצועי ללקוחות.

ההכנה המנטלית והמיומנות המקצועית שהתלמידים רוכשים לאורך הדרך מכינה אותם באופן מושלם ובתום הקורס הם יכולים בקלות לבצע תספורת טרנדית או קלאסית לכל גבר. 

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »