עמידה מול קהל והעברת מסרים – כך עושים זאת נכון

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

לעמוד מול קהל הוא מה שהיום, ב2022 כל אחד חייב לדעת איך לעשות. אנחנו פשוט שייכים לעידן אחר. בעולם אליו נכנסו הרשתות החברתיות בסערה, אם לא נעבור מסך, פשוט לא נצליח להציג את הרעיונות שלנו, להביא את עצמנו לקידמת הבמה. כל עוד לא ניעזר בכלים העומדים לרשותינו, כל עוד לא נצליח להביא את הגוף שלנו, את הקול שלנו, את הידיים שלנו לצד שלנו, לא נצליח, למעשה, להשיג שום הישג משמעותי. 

אבל איך עושים את זה? אם מעולם לא עמדתם מול קהל, אנחנו רק יכולים להניח שאתם וודאי מתרגשים מאוד ולא בדיוק יודעים איך עושים את זה נכון. מה שחשוב לדעת הוא שקיימות הרבה מאוד דרכים לעשות את זה כמו שצריך. כל מה שחשוב לדעת נמצא כאן. 

הרבה אנשים לא ידעו איך לעמוד מול קהל 

אז איך להתגבר על פחד קהל? האתגר של העמידה מול קהל לא שייך רק אליכם, מדובר בקבוצה גדולה מאוד של אנשים מכל סוגי האוכלוסיה השונים. חשוב מאוד לשים לב לזה ולדעת את זה משום שבסופו של יום, זה רק אומר שגם אתם יכולים לעמוד מול קהל כאשר יגיע הזמן. כל מה שאתם צריכים הוא ללמוד כמה טכניקות פשוטות שיעזרו לכם להבין איך. 

לפרטים על קורס דיבור מול קהל >>>

קודם כל, פתחו את הידיים וזקפו את הגב

הרבה פעמים אחרי המעשים נמשכים הכוונות. מה זה אומר? שאולי הראש עוד מפחד, לא בטוח איך אפשר לעשות את הדברים באמת, אבל כאשר הגוף יודע מה לעשות, זה הזמן של הידיים ושל הגוף להביא את הראש לכלל הבנה. פתחו את הידיים, זקפו את הגב ודברו בקול רם ובטוח. אתם תראו איך מהר מאוד אתם מרגישים טוב יותר ומצליחים להגיד את כל מה שאתם רוצים ולקבל תגובות טובות בחזרה.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »