תביעת תאונה עבודה: איך לקבל את מה שמגיע לי?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

במדינת ישראל מתחרשות מדי שנה תאונות עבודה רבות. ברוב המקרים עובדים נותרים עם נזקים משמעותיים מאוד אשר לא מאפשרים להם להמשיך לעבוד בעבודתם ובהתאם לכך לפרנס את המשפחה שלהם. אם הייתם מעורבים בתאונת עבודה כלשהי ונפגעתם, חשוב מאוד שתדעו שמרבית הסיכויים שאתם זכאים לפיצויים בגין התאונה (קראו > תאונת עבודה מה מגיע לי) ועל כן, חשוב מאוד שתבחרו עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום שיסייע לכם לקבל את מה שמגיע לכם.

את מי אפשר לתבוע בשל תאונת עבודה?

אם הייתם מעורבים כאמור בתאונת עבודה, חשוב שתדעו שלא פעם אתם יכולים להגיש תביעה כנגד הביטוח הלאומי ראשית כל ושנית, כנגד המעסיק במקום שבו התרחשה תאונת העבודה. במקרים מסוימים אם אתם מבוטחים בביטוח תאונות אישיות תוכלו גם לתבוע את הביטוח הפרטי שלכם. כמובן שלא כדאי לנסות לתבוע את הגופים המדוברים באופן עצמאי שכן מדובר על תהליך ביורקטי מורכב ותובעני אשר לא פעם ידכם לא תהיה על העליונה בסופו. הבחירה בעורך דין מקצועי ומנוסה בתביעות מעין אלה תאפשר לכם להשיג את המקסימום מהתביעה שלכם.

לתבוע או להגיע לפשרה?

אם אתם פונים לאתר זכות ויוזמה או לעורך דין תאונות עבודה שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לדעת שלא פעם לאחר שעורך הדין יבחן את הנתונים השונים הנוגעים לתאונה שעברתם הוא יעדיף להגיע לפשרה עם המעסיק שלכם לגבי פיצויים מקסימליים שמגיעים לכם על פני לגשת לתביעה שכן, לעיתים תביעה היא הדרך המורכבת יותר שעלולה בסופו של דבר להותיר אתכם עם מעט מאוד בכל הנוגע לסכום הפיצויים. להגיע לפשרה לעומת זאת, במקרים רבים תעניק לכם את האפשרות לקבל הרבה יותר. לכן, עורך דין תאונות עבודה מקצועי, מנוסה וחכם ידע כיצד להשיג לכם את מקסימום הפיצויים מכל גוף בשל תאונת עבודה.

 

 

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »