מה לומדים בקורס טקסטיל?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קורס טקסטיל הינו קורס ייחודי בו לומדים על סוגי בדים, על החומרים הקיימים ועל האפשרויות הקיימות לעיצוב בדים באופן עצמי ולפי טעמכם האישי. קורס כזה מאפשר ללומדים לייצר בעצמם בדים ממש כמו שהם רוצים, בלי להיות תלויים במה שהיצרנים הגדולים משחררים לשוק. בקורס טקסטיל לומדים כיצד ניתן להשתמש במשחות פסטה שונות במטרה לעצב את האריג ולהוסיף לו נימה ייחודית משלכם. כמו כן מכירים את שיטות ההדפסים ואת דרכי העבודה במפעלים המתמחים בתחום.

טכניקות שונות לעיצוב טקסטיל

בקורס לומדים על טכניקות שונות ומגוונות שניתן באמצעותן לגוון את העיצוב של הטקסטיל ולהפוך את האריג הנתון למשהו מיוחד ומעוצב ביותר. זאת באמצעות שינוי טקסטורה, הוספת הדפס, צביעה של הבד ועוד. כל שיטה כוללת מגוון טכניקות ואפשרויות מגוונות לייצור הבד האהוב עליכם ממש כמו שאתם רוצים, בלי לוותר. כי אם יש לכם טעם אישי ומדויק, אם אתם יודעים מה אתם אוהבים, אין סיבה להתפשר ולבחור אריגים מתוך מבחר קיים, אתם יכולים ללכת בגדול ולייצר בעצמכם את האריג שאתם אוהבים.

ללמוד כדי לרכוש ידע מעשי

כאשר נרשמים לקורס מקצועי כמו קורס טקסטיל חשוב מאוד לוודא כי הקורס אכן מקנה לכם כישורים ויכולות מקצועיות שתוכלו ליישם בפועל. לא פעם אנשים משלמים ומשקיעים, אך בסופו של דבר מגלים כי הידע אינו מספק, שהמידע תיאורטי מידי וקשה להם להעביר את כל זה לפסים מעשיים. כל עוד חשוב לכם להשתמש בידע עליכם לבחור בשימת לב קורס שאכן מקנה לכם יכולות וידע, ומאפשר לכם לרתום את כל מה שלמדתם לטובת העיסוק שלכם בעיצוב אופנה, טקסטיל או ייצור. כי ככל שיש לכם יכולות וידע אתם מובילים ומצליחים יותר בענף.

לפרטים והרשמה לקורס אופנה >>>

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »