פטור ממס הכנסה עקב מחלה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אם בגלל מחלה או מוגבלות כלשהי, תהיו זכאים להפחתה או אפילו לביטול תשלומי המס שלכם. נכים ב- 90 אחוז ומעלה, יוכלו לקבל פטור מתשלומי מס הכנסה. מה אתם צריכים לדעת על הזכויות שלכם ולמי לפנות בשביל זה.

פטור ממס הכנסה עקב מחלה 

חולים או מוגבלים? אתם זכאים לפטור מסוים מתשלומי מס ההכנסה שלכם. כדי שזה יתאפשר, תצטרכו לפנות ליועץ מס או לרואה חשבון כדי לנהל את התיק העסקי שלכם באופן מקצועי ונכון עבור קבלת פטור ממס הכנסה עקב מחלה. כך תדעו בדיוק את הזכויות החדשות שחלות עליכם לנכים וחולים.

מס הכנסה פרוגרסיבי מהו? 

רוב שיעורי המס הם פרוגרסיביים, כלומר שיעור המס עולה ככל שרמת ההכנסה עולה. הנימוק מאחורי מבנה המס הזה, הוא שהעניים מסוגלים פחות לשלם מיסים, בעוד שלעשירים יש יותר מזומן עודף שאפשר לשלם איתו מיסים.

מהו מס הכנסה? 

מס הכנסה הוא מס המחויב על הרווח שהרוויח אדם או תאגיד. ההכנסה המתקבלת, היא בדרך כלל אחת ממקורות המזומנים העיקריים עבור הממשלה. זה נחשב לאחת מצורות המיסוי ההוגנות יותר, שכן היא מוטלת רק אם אדם או עסק הצליחו מספיק כדי לייצר הכנסה חייבת במס.

ניכויי מס הכנסה 

ניתן להפחית את סכום מס ההכנסה ששולם במספר ניכויים, המותרים כתוצאה מחקיקה של הגורם הממשלתי הרלוונטי. ניכויים אלו, נועדו בדרך כלל לטפח סוגים מסוימים של התנהגות על ידי משלמי המיסים.

מי ייטפל לכם במס הכנסה? 

מס הכנסה הוא מס שכל עסק שמרוויח סכום מסוים שקבע המשרד, צריך לשלם עבור הכנסותיו למדינה. חושבים שאתם זכאים להטבות מס או לפטור מתשלומי מס הכנסה, פנו ליועץ מס או לרואה חשבון לבירור מימוש זכויות רפואיות ולניהול מקצועי יותר.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »