נהיגה בשכרות לנהג חדש – עד כמה החוק יותר מחמיר?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

נתפסתם נוהגים בשכרות ואתם נהגים חדשים? אתם בוודאי עומדים כרגע מול שורה של צעדים שינקטו נגדכם על ידי הרשות המבצעת והמחוקקת. החוק במדינת ישראל מחמיר מאד בנוגע לנהיגה תחת השפעה של סמים או אלכוהול – לכן רוב הסיכויים שרישיונכם יישלל או שתעמדו לדין. נהג חדש יעמוד גם מול שלילת רישיון ושאר סנקציות וצעדים.

אבל עד כמה החוק מחמיר בזמן שמדובר בנהג החדש?

על פי החוק מי ששותה אלכוהול מעל הכמות מותרת בזמן נהיגה – בין אם הוא נהג חדש או ותיק – יכול לעמוד בדין. מי שנמצא בגופו סם מסוכן או אלכוהול בכמויות של 240 מיקרו גרם אלכוהול בבדיקת ינשוף או 50 מיליגרם אלכוהול בבדיקת דם נחשב מי שעבר על תקנות התעבורה של מדינת ישראל.

חשוב לדעת שצריכת סמים בזמן נהיגה יכולה לסבך לא מעט אנשים ולהוביל ל 30 יום מעצר עד לחצי שנה מאסר, וגם במקרים שונים פסילת רישיון. כדי לצאת על הצד הטוב ביותר מהמצב הזה חשוב לשכור את שירותיה של עורך דין נהיגה בשכרות, שיוכל לעזור לכם לכלכל את צעדיכם מול הערכאות המשפטיות.

עורך דין טוב יספק לכם ייעוץ וייצוג מול בית המשפט, הוא ילווה אותכם בכל השלבים להגשת ערעור או למניעת עונש של מאסר. עורך דין תעבורה יעזור לכם לאחר מכן להחזיר את הרישיון שנשלל בחזרה ולחזור לחיים כשאתם מודעים לחוק וכעת אנשים ששומרים על החוק גם בזמן נהיגה.

כיצד בוחרים עורך דין תעבורה טוב?

כדי לבחור את המשפטן המוצלח ביותר יש לבחור איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום, שכבר זכה לייצג אנשים במגוון רחב של תיקים הנוגעים לנהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים וכזה שיש לו הצלחות בתחום וידע לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

בחרו עורך דין מומלץ וכזה שיש לו יכולות טובות ויכול לספק לכם שירות במחיר נוח וכזה שתוכלו לעמוד בו. כך אפשר לחזור אל הכביש בצורה הרבה יותר זהירה ומהירה.

> קראו בהרחבה על נהיגה בשכרות לנהג חדש באתר של דנה דוד!

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »