איך לבחור מורה טוב לשחייה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

לימודי שחייה בירושלים מחייבים מורה טוב. מהו מורה טוב? כאן אנחנו לא ממש יודעים לענות על השאלה. כיצד נהיה בטוחים שבחרנו מורה טוב לשחייה? איך נוודא כי רשמנו את הילד לקורס שחיה מוצלח? כאן במאמר נקרא על בחירה נכונה של מורה טוב לשחייה.

מתעניינים בקורס שחייה למבוגרים? מוזמנים לאתר שלנו >>>

כך בוחרים מורה טוב לשחייה

  • מוודאים את נושא ההסמכה. לימודי שחייה מחייבים הסמכה ספציפית. במידה והיא קיימת ניתן לסמוך על המורה ולהפקיד אצלו את הילד או את עצמנו ללימודים. במידה והוא אינו מוסמך אין להירשם ללימודים אצלו ובכלל לא לסמוך עליו. סביבת מים היא סביבה שעלולה להיות מסוכנת אם לא פועלים בתוכה בהתאם להנחיות ולכללי הזהירות.
  • חשוב לברר על היכולות הדידקטיות של המורה. מורה טוב הוא כזה שמבין מה צריך התלמיד לעבור כדי לרכוש את היכולות. לא כל מי ששוחה מצוין מסוגל להקנות שחייה לתלמידים. הוא צריך גישה לתלמידים, הבנה לקושי שלהם לרכוש את המיומנות, ואם אלו ילדים, הוא צריך להיות בעל גישה הולמת לילדים.
  • שימו ליבכם לכך שהאווירה במהלך הלימודים אמורה להיות נעימה וחווייתית. זה לא שיעור חשבון או אנגלית שהילד חייב להיות נוכח בו. גם אלו מוטב שיהיו נעימים וחווייתיים. אבל שעורי שחיה נועדו לתת לילד חוויות נעימות ושחרור מחיי היום יום שלו. לכן טוב תעשו אם תוודאו שהמורה מנהל את השיעורים בשלווה ובאווירה טובה.
  • בדקו עם הילד שלכם האם המורה מוצא חן בעיניו. כבר אחרי שיעור אחד תוכלו לחוש האם הילד אוהב את המורה ומתאים לו להשתתף בקורס כולו. אמנם כאן מדובר על שלב של אחרי הרשמה, אבל תמיד צריך ההורה להיות עם יד על הדופק כדי לוודא שטוב לילד שלו.

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »