למה חשוב ללמוד קורס ערבית מדוברת ?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

בכל רחבי העולם, קיימות שפות רבות והשפה הערבית הינה אחד השפות העשירות ביותר. היא שפתו של הסביבה הגיאוגרפית של מדינת ישראל, המזרח התיכון. שפה זו מוכרת כשפה השנייה הרשמית בארץ כאשר חלק של אזרחים במדינת ישראל, ערבים. חשוב לומר ששפה היא אחד המרכיבים החשובים של בניית זהות וזהות בפרט. השפה הערבית היא כלי תקשורת משמעותי וחשוב לכן ניתן כיום ללמוד את השפה מדובר באמצעות קורס. במאמר זה, נברר מדוע כה חשוב ללמוד את שפת הערבית המדוברת.

 עבוד מי מיועד קורס ערבית מדוברת ?

קורס ערבית מדוברת מיועד לכל אחת ואחד. ניתן לבחור בין קורסים לפי רמת השפה, כלומר לימודי ערבית מדוברת למתחילים או קורסי המשך ועוד. היעד של לימודים אלו הינו שליטה מלאה בשפה המדוברת. קורס זה גם מיועד עבור אנשים עם רקע מאוד בסיסי בשפה ומעוניינים לשדרג או לשפר את מיומנות השפה הערבית. למשל, אנשים שלמדו בתכנית או לבד ומכירים את הצעדים הראשונים אך רוצים להעמיק את הידע שלהם, להרכיב את הבסיס וללמוד לדבר את השפה הערבית באופן שותף.

מה כולל הקורס ?

קורס ערבית מדוברת כוללת הכרת צלילים ייחודיים, שיחות,שאלות ותשובות ומבנה משפטים. לאחר קורס זה, תוכלו לנהל שיחה מהנה וקלילה עם חבר בארץ או תייר במדינה דוברת ערבית. לימודים אלו מאפשרים ללמוד תבניות מורכבות,להרחיב את אוצר המילים, להכיר את עולם הפעלים. כך, תוכלו לרכוש בטחון רב על מנת לשוחח עם אנשים בשפה הערבית. בנוסף, במהלך הקורס, תלמדו מגוון רחב של נושאים,כגון, משפחה, בריאות, תרבות, זמנים, פעלים, מערכות יחסים, שילוב התנהגות מקובלת ותרבות מנהגים. כל נושאים אלו יאפשרו לכם לשלוט בשפה הערבית, בצורה נכונה, ולערוך היכרות עם תרבותה ומנהגיה.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »