מהו ייעוץ משכנתא פרטי ומה זה שונה מייעוץ בבנק?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

לפני קניית דירה, כמעט כל אדם נזקק למשכנתא. הלוואה בת מאות אלפי ולעיתים אף מיליוני שקלים. הלוואה זו, כמו כל הלוואה נושאת ריביות. מכיוון שמדובר בהלוואה ענקית והגוף המלווה שרוצה לבטח את עצמו, הריביות גבוהות וכמובן שהסך הכולל של ההחזרים שלכם ביחס להלוואה היא שמאות אלפי שקלים יותר.

כל אחד מאיתנו רוצה כמובן להשיג הלוואה בתנאים אטרקטיביים ונוחים ככל שניתן. ריביות נמוכות יותר ותנאי החזרים המתאימים לו. בכדי להשיג את ההלוואה המבוקשת בתנאים שאנו רוצים, בדרך כלל נפנה לייעוץ משכנתאות בכדי לקבל את המידע והדרך הנכונה לפעול.

כאשר אנו פונים לשירות ייעוץ משכנתא פרטי, אנו בעצם מקבלים את כל מה שאנחנו רוצים במסגרת הוצאת המשכנתא. בדרך כלל, ייעוץ משכנתא פרטי דואגים לעשות עבורכם את כל התהליך הכולל התנהלות מול הבנק או הגוף המממן, קבלת התנאים הנוחים ביותר וכו'.

קראו על לימודי ייעוץ משכנתאות>>>

מה ההבדל?

לא רבים יודעים, אך גם הבנק מציע שירות של ייעוץ משכנתא לכל לקוח שמבקש להוציא הלוואה. שירות זה ניתן ללקוחות חינם אין כסף, ולקוחות רבים מעדיפים לקבל את השירות החינמי מהבנק, כי למה לשלם סתם? אך כדאי להבין שזה לא מדויק. 

במה שונה ייעוץ משכנתא פרטי מייעוץ בבנק? אולי באמת תרצו במקום לשלם על השירות, לקבל אותו חינם מהבנק. אך כמו שכולנו מבינים, קיים הבדל רציני מאוד בין ייעוץ משכנתא פרטי לייעוץ מהבנק.

יועץ משכנתאות פרטי שאתם פונים אליו, עובד בשבילכם, יועץ משכנתאות של הבנק, עובד בשביל הבנק. וההבדל ברור. יועץ שאצם פניתם אליו, יעשה הכול בכדי להשיג לכם הלוואה גדולה ככל הניתן, בתנאים נוחים עבורכם, אך יועץ מהבנק יעזור לכם בכפוף לרצונות הבנק.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »