מה ההבדל בין קריפטו לביטקוין?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

שאלות רבות מתעוררות בנושא המטבעות הדיגיטליים. מרבית השאלות נשאלות בגלל חוסר ידע ואי הבנה בתחום מסתורי בניחוח של עתיד. אחת השאלות היא מה ההבדל בין קריפטו לביטקווין. הבה נעשה סדר בדברים ונבין מה ההבדל בין שתי המילים הללו.

מטבע דיגיטלי = קריפטו

כאשר משתמשים במילה קריפטו מתכוונים בעצם למושג מטבע דיגיטלי. כלומר, כל מטבע דיגיטלי הוא מטבע קריפטוגרפי. התחום יצא לאוויר העולם עם המטבע הראשון והפופולארי גם כיום שנקרא בשם ביטקווין. כלומר, ביטקווין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפים הנפוצים ביותר. בנוסף ניתן למנות שמות נוספים כמו אתריום ועוד.

מסחר, מאיפה מתחילים?

כל סוחר יודע, ומי שלא חייב ללמוד, שלא יוצאים לסחור בלי ללמוד היטב את התחום ומבלי לדעת מה זה ביטקוין. כי מסחר מוצלח תמיד יתבסס על הבנה ועל ידע בתחום. אין כאן מקום להרבה ניחושים או לפיתוח תחושות בטן ואינטואיציות. הלב הראשון יכלול למידה והבנה על המטבעות הדיגיטליים ועל הסוגים השונים. מעבר לכך צריך להכיר את הממשקים הרווחים ואת הארנקים הדיגיטליים שמאפשרים מסחר במטבעות הללו.

נתונים מדויקים לקבלת החלטות

מסחר חכם הוא תמיד השקעה בדבר מה שהוא כעת בערך מסוים, וצפויה עליה בערך. כלומר, אנו משקיעים כעת במחיר נמוך יחסית ברכישת המטבע / הנכס / המניה, וזאת לאור הצפי כי תחול עלייה בערך. מה שיניב לנו רווח בהתאם לאחוזי העלייה. זה כך ממש גם בתחום המטבעות הדיגיטליים. המטבעות הללו התחילו את דרכם בערך נמוך מאוד. אנשים שהשכילו להשקיע בשלבים ההתחלתיים נהנים כיום מעלייה משמעותית של אחוזים עצומים בערך שיש להם ביד. כמובן צריך תמיד לזכור שהשקעה חכמה אינה מתבצעת בכספים שאינם שלכם או כסף שאתם צריכים אותו למחיתכם. השקיעו בחכמה כדי להרוויח ללא סיכון.

המידע באדיבות ביטס אוף גולד

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »