יוסי שדה משנה את עתיד בני הנוער

יוסי שדה

יש לא מעט בני נוער במצוקה שזקוקים לקורת גג ויחס אנושי. בני נוער רבים בוחרים לפנות אל חוות שדה בר של יוסי שדה, אשר מעניקה להם את כל מה שהם צריכים כדי לצאת מהמצוקה בה הם נמצאים. החווה מספקת להם מענה כולל ותמיכה בכל המישורים. הודות לכך הם מסוגלים להתגייס ליחידות מובחרות, להגיע להישגים מרשימים במבחני הבגרות ולצאת מהמצב הקשה בו הם נמצאים.

חוות שדה בר – המקום המושלם לבני נוער במצוקה

בני נוער במצוקה זקוקים ליחס אנושי ומענה כולל אשר יענה על כל הצרכים שלהם. כך, בחוות שדה בר אשר הוקמה בשנת 1998 על ידי יוסי שדה, הם מסוגלים למצוא את כל מה שהם צריכים וזאת כדי ליהנות ממענה כולל שיספק אותם ובכל המובנים. החווה הזו מספקת להם קורת גג ומהווה מעין משפחה עבורם.

מקום בטוח לבני נוער חסרי בית

חוות שדה בר מהווה מקום בטוח למדי בעבור כל בן נוער שאין לו מקום לישון בו. החווה מאופיינת באווירה מאוד נעימה ומשפחתית וזוהי אחת הסיבות העיקריות בגינה בני נוער רבים אוהבים לשהות בה. בעצם היא מספקת להם את כל מה שהם צריכים כדי להרגיש הכי בנוח שרק אפשר.

ליווי חינוכי והקניית ערכים חשובים

אספקט נוסף שמאפיין את חוות שדה בר זה עצם היותה מקום אשר מלווה את בני הנוער במישור החינוכי וזאת כאשר ישנה שימת דגש על הקניית ערכים חשובים כמו אהבת ארץ וחשיבותה של עבודה קשה. כך בני הנוער הופכים לבוגרים שמשיגים את היעדים שלהם בחיים ומגיעים הכי רחוק שרק אפשר. בחווה הם לומדים שאם רוצים הכל אפשרי. פשוט צריך להאמין ולהתמיד.