איזו הכשרה עובר אינסטלטור בגובה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אינסטלטור העובד בגובה, מבצע כמה סוגים של עבודות אינסטלציה. כמו לדוגמה החלפת מרזבים או איתור החלקים הבעייתיים במרזב, החלפת כל המרזב כדי שתהיה זרימה רציפה ומלאה של כל מי הגשם מהגג עד לגינה. כל העבודה שנעשית בגובה היא כאשר יש מצבים שאין גישה אחרת אל מיקום הבעיה וחייבים לבצע את התיקון של תקלת האינסטלציה בסנפלינג.

איזו הכשרה עובר אינסטלטור בגובה?

איזו הכשרה עובר אינסטלטור בגובה? עבודות אינסטלציה בגובה הן כאלה שמתאימות לבעלי בתים פרטיים, לבעלי עסקים, בתי מלון, מסעדות ובתים רבי קומות למגורים ולמשרדים. מי שיש לו כבר ידע בנושא האינסטלציה, יכול לעבור קורס סנפלינג ולשלב בין שני הדברים הללו.

העובדים הללו יודעים לקרוא את תוכנית האינסטלציה, יודעים לתפעל ציוד חדיש ומתקדם של מערכות חכמות לגילוי ואיתור נזילות ופיצוצים בצנרת החיצונית של המבנה, שהן בעלות יכולת לאבחן את המקור שלה וגם יכולת לפתור אותה בעבודות בגובה.

כאשר יש ליקוי במרזבים, עם הזמן המרזבים צוברים לכלוך, עלים שנשרו ונסחפו עם מי הגשמים לתוך המרזב והפריטים הללו גורמים לסתימתו ולכן המרזב לא יכול להוביל את המים באופן קולח.

דבר זה עלול לגרום לרטיבות בגגות ובקירות לכן אינסטלטור חייב לדעת לנקז את המרזב בגובה ולטפל בבעיה בצורה מקצועית ויסודית. הוא חייב לדעת לתפעל את אביזרי הסנפלינג כמו הרתמות וחבלי האבטחה ולהיות בעל רישיון תקף לעסוק בסנפלינג וגם בעל תעודת אינסטלטור.

כאשר מטפסים בעזרת סנפלינג צריך לדעת לתפעל את אביזרי הסנפלינג ולהשתמש בהם בצורה מקצועית ובהתאם ללמידה בקורס, כדי להימנע מנפילה או החלקה בזמן העבודה. האינסטלטור חייב לדעת את הסיכונים הקיימים בזמן ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה כדי להימנע מתאונות.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר http://s-israel.co.il!

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »