מה תפקידו של בודק חדירות 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

אנחנו חיים בעידן בו הכל נמצא באינטרנט, כל המידע האישי עלינו נמצא אי שם, חשוף לעיניו של האלגוריתם ולעיניים של מי שלא היינו רוצים שיראו את הפרטים האישיים שלנו. היום, עוד ועוד חברות מחפשות את הדרך להגן על הפרטים של הלקוחות שלהם בדרכים מגוונות. התפקיד של בודק חדירות הוא בסופו של דבר להבטיח כי הפרטים, אותם פרטים חסויים שהיו אמורים להישמר בחברה בה הופקדו, אכן נשארים סמויים מעין. 

העבודה היא בסופו של דבר ביצוע ניסיונות שונים לפריצת המערכות של הבנק. רק על ידי ניסיונות מהסוג הזה, חישוב מסלול בדומה לזה של כל האקר מזדמן, אלו יעזרו בסופו של דבר לחברה להבין איפה ממוקם עקב אכילס של החברה ולהגיב בהתאם. 

איך נראית העבודה השוטפת

העבודה השוטפת היא בעיקר לנסות בכל יום מחדש למצוא את הפיתרון לחידה, לחשוב לפני מי שעלולים לנצל את החולשה של המערכת ולהעביר את המידע החשוב הזה הלאה. ביום יום אנחנו מדברים על עבודה משתלמת במיוחד ובעיקר, מבוקשת. כך שלא פעם מדובר על עבודה שהשכר בצידה הוא מהגבוהים במשק הישראלי. תחום אסטחת המידע הוא כל כך פופולארי הן משום שמדובר על מה שיבטיח את שלומה של החברה ויגן עליה מפני פורצים ותביעות של לקוחות שיגיעו בעקבות הפריצה. 

עבודה בתחום הזה היא גם הזדמנות עבורכם לעבוד באחת מהחברות הישראליות הגדולות בעולם, שכן היום, חלקים רחבים מענף ההייטק למעשה עוסקים בתחום של אבטחת מידע. כך שלא רק שכר טוב יש בצד העבודה הזו ולא רק תנאים מצויינים. אלא מדובר כאן על הזדמנות להשתלב בתחום שהפך בשנים האחרונות לפנים של ישראל בכל רחבי העולם. 

מחפשים עבודה? כאן המקום למצוא אותה. מידע נוסף באתר SeeHR

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »