צמיגים – כל מה שחשוב לדעת עליהם

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

צמיג זהו אותו אביזר רכב מאוד פשוט מצד אחד אך בעל חשיבות רבה מצד שני. אביזרים לרכב מסוג זה, משפיעים גם על הבטיחות של הרכב וגם על תקינות מכלולים שונים הקשורים לרכב וגם עוזר לחסכון בדלק, אותו אביזר שצריך להחליף אחת למספר שנים אם רוצים או לא רוצים.

צמיגים – מה חשוב לדעת לגביהם?

צמיגים חשובים לכל נהג בין אם הוא נוהג על רכב פרטי או מסחרי, בין אם זה נהיגה קצרה או ארוכה, בין אם הנסיעה היא למטרת טיולים משפחתיים או השתתפות במרוצים במסגרת פעילות של נהיגה ספורטיבית.

הצמיגים חשובים ליציבות כלי הרכב כך שהוא לא יחליק בזמן הנסיעה אלא יהיה צמוד לכביש וחשוב מאוד כאשר יש בלימת חירום כך שהרכב לא יסתחרר ויאבד שליטה, לכן חשוב לבחור צמיגי רכב טובים, איכותיים המתאימים לכלי הרכב ולשימושים השונים בו.

איך בוחרים צמיג?

בחירה של צמיג לרכב צריכה לקחת בחשבון כמה גורמים, בין היתר התאמה של צמיג לסוג ודגם רכב ספציפי.

חשוב להקפיד לבחור צמיג איכותי של חברה טובה ומוכרת, לשים לב לתאריך היצור שכן צמיגים שיוצרו למעלה משנתיים יכולים להיות בלויים ולא ראויים לשימוש ואפילו לסכן את המשתמש ברכב.

כל כמה זמן צריך להחליף צמיגים ברכב?

החלפה של צמיגים ברכב זה משהו שתלוי בגורמים שונים כמו למשל השימוש ברכב עצמו שכן יש שימושים אשר גורמים שחיקה מוגברת כמו למשל נהיגה בשטח. בנוסף יש גם השפעה סביבתית על איכות צמיגי רכב, שגורמת לחמצון או התייבשות הצמיג מה שמשפיע על היעילות שלו ויכולת הביצוע שלו.

בין הסימנים לכך שהגיע הזמן להחליף את הצמיגים זה עובי החריצים בצמיג שצריכים להיות לפחות 2 מילימטר ולא פחות חשוב התחושה של הנהיגה.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »