קורס תטא הילינג – טיפים לבחירה חכמה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

כפי שאנחנו יודעים, בשני העשורים האחרונים נפתחו לא מעט מוסדות ובתי ספר בהם ניתן ללמוד מקצועות רפואה משלימה מסוגים שונים. ניתן ללמוד מקצועות שיכולים לספק לנו פרנסה בעתיד, בין אם זה באופן ישיר ובין אם זה כשאנחנו משלבים את החומר שלמדנו במסגרת תחומי מקצוע אחרים. 

אחד מהתחומים הפופולאריים ביותר במסגרת רפואה משלימה, אותם ניתן ללמוד במסגרת בתי ספר לרפואה משלימה, הוא תטא הילינג. מדובר על תחום מאוד רחב אשר מושך אליו הרבה מאוד צעירים וצעירות, חלקם עוסקים בו באופן בלעדי, בעוד שאחרים עוסקים בו כשהם משלבים תחום זה עם תחומים אחרים, קראו בהרחבה באתר https://www.zafran.com.

תחום תטא הילינג הוא מאוד מגוון ורחב, ועל כן אנחנו יכולים גם למצוא הרבה מאוד מוסדות ובתי ספר שמלמדים את התחום, באופן ספציפי והן כחלק מתוכנית לימודים שלמה וכוללת, המשלבת גם ענפים אחרים דומים או ענפים אחרים מתחום של רפואה משלימה. 

טיפים לבחירה נכונה של קורס תטא הילינג

ראשית, אנחנו צריכים להשוות בין תוכניות לימוד של קורסים שונים, על מנת שאנחנו נוכל לבדוק איזו מבין התוכנית הכי משתלמת עבורנו. כך אנחנו נדע מה נקבל בכל אחד מהקורסים. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון מי הם המרצים ולהשוות בין הקורסים שונים בהיבט זה. כך נדע איפה מלמדים מרצים בעלי שם ובעלי ניסיון. 

שלישית, עלינו לבחון את התנאים של קורס תטא הילינג, מה מספק לנו את התנאים הטובים ביותר, הן ללימודים והן לכל מה שקשור מעבר לכך. 

ארבע, רצוי מאוד לבחון מה קיים בתחום, מה הרמה האופטימאלית, מה הרמה הבסיסית, לאן אנחנו יכולים להתקדם וכמובן מה אפשר לעשות עם תעודה בתחום זה, אחרי שאנחנו מסיימים את הלימודים ומקבלים תעודה. 

 

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »