הקורונה ממשיכה – האם יתקיימו בגרויות באינטרנט בשנת 2021?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

הקורונה כאן והיא לגמרי לא מתכננת לעזוב אותנו בעתיד הקרוב. מתווים כאלו ואחרים חותרים להמעיט את נזקיה ולהפחית את השפעתה עלינו. אבל המציאות בהחלט מתעתעת בנו. לא מעט אנשים אבדו את הרוגע ואת השלווה שלהם, וגילו שהם נכנסו לסחרחרה של ממש בה הם לא שולטים על קצב הסיבוב ולא מצליחים לעצור את המרוץ.

חוסר וודאות וספקות בכל עניין ונושא

אחד הדברים שמאפיינים את התקופה הזו הינה חוסר הוודאות. אחת התשובות היותר פופולאריות בתקופה זו היא "לא יודע" לא ידוע האם החנויות פתוחות או סגורות, לא ידוע אם כדאי לפנות למרפאה או שמא מוטב לוותר על הביקור. לא ברור האם חלה עלינו חובת בידוד מסיבה זו או אחרת ועוד הרבה חוסר בהירות. גם לעניין הלימודים המצב הוא כזה בדיוק. אנחנו לא יכולים לשער מה יקרה במהלך השנה הנוכחית. אי אפשר לנחש כיצד ייראו המבחנים של 2021. ברור שחשוב לכל תלמיד להיות ערוך לקראת הבחינות. אי אפשר לזלזל בלימודי פסיכומטרי ואי אפשר להפסיק את הלימודים. אבל אופי הלימודים ושיטת הבחינות – אלו פרטים לא ברורים בשלב הנוכחי.

בגרויות באינטרנט – אופציה אפשרית?

הימים הללו מלמדים אותנו מסרים רבים. אחד מהם הוא שהחיים מלאי הפתעות ויש שינויים רבים שמתרחשים במהלך החיים שלנו. כאשר האינטרנט הוא אחד השחקנים הראשיים במשחק הזה. הוא תופס את הזירה וממלא תפקיד חשוב מאוד בקדמת הבמה בעידן הקורונה. כך שגם פעולות שהיו נראות לנו ככאלו שמחייבות יציאה מהבית, הפכו להיות כאלו שניתן לבצע אותן מהבית באמצעות גישה לרשת. אז בהחלט יתכן וגם בגרויות תבצעו באמצעות ממשק מקוון. יכול להיות, אבל מה יהיה בפועל זאת קשה לשער.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »