מדריך קורות חיים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קורות חיים הכתובים היטב, מסייעים להתקבל לעבודה באופן מובהק יותר מאשר בדרכים אחרות. מצאו במדריך קורות חיים את כל מה שאתם צריכים לדעת על אופן כתיבת קורות חיים, סוגי קורות חיים, טיפים ודוגמאות באמצעות פלטפורמות כמו וורד וכדומה.

מדריך קורות חיים |

קורות חיים הם סיכום כתוב וקצר של היסטוריית התעסוקה בעבר של מועמד לעבודה, השכלתו ומידע רלוונטי אחר. המונח קורות חיים משמש בעיקר באמריקה, שם הוא תפס את מקומו של הביטוי הלטיני קורות חיים.

כיצד משתמשים בקורות החיים? |

קורות החיים משמשים כדי ליצור רושם חיובי על מעסיק פוטנציאלי. קורות החיים שלכם הם לרוב הרושם הראשוני שיש למעסיק פוטנציאלי מכם. מסיבה זו, לעיתים קרובות מכנים אותו כאחד הצעדים המכריעים ביותר שננקטים במהלך חיפוש עבודה.

מדוע קורות חיים חשובים? |

ללא רושם ראשוני חיובי, מעסיק פוטנציאלי עשוי להפסיק לקחת אתכם בחשבון כמועמדים מתאימים לתפקיד המוצע ולעבור למועמדים אחרים שסיפקו קורות חיים טובים יותר.

חשבו על קורות חיים ככלי לשיווק עצמכם. זה הרבה יותר מסתם מסמך: הוא מתאר את הרקע שלכם, את כישוריכם ואת השכלתכם – כך שמעסיק פוטנציאלי יוכל במהירות ובקלות לראות כיצד חוויותיכם האישיות יכולות לתרום להצלחת החברה.

התאם את צרכי החברה לרו"ח שלכם |

תיאורי משרות כוללים, ברוב המקרים, מילות מפתח מסוימות שמספרות לכם מה החברה מחפשת אצל עובדיה. אם יש לכם היסטוריית עבודה ארוכה, אל תהססו להשאיר מידע שאינו נראה רלוונטי בחוץ, וכתבו רק את המידע המדגיש את חוויות העבודה הרלוונטיות לתפקיד שאתם פונים אליו.

זכרו שלמרות שאסטרטגיה זו משתלמת, תצטרכו להכין קורות חיים שיתאימו למשרות שונות שאתם מעוניינים בהן. זה קל, פשוט ויכול לקדם אתכם בחיים.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »