אמיר פרלמן: מהם לימודי צ'י קונג? כל מה שצריך לדעת

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

במהלך לימודי צ׳י קונג ניתן להיחשף לטכניקת תרגול עם תנועות הידיים שהיא מעין מדיטציה אשר מסייעת להשיג שלווה פנימית ולהביא לחיבור אמתי בין הגוף והנפש. ניתן לראות כי תרגול קבוע של תנועות הגוף שלומדים במהלך קורס צ׳י קונג יכול להביא לשינוי משמעותי מאוד באיכות החיים של המתרגלים.

אמיר פרלמן

לימודי צ׳י קונג – מאפשרים הגעה לשלווה פנימית

כל המטרה של תנועות הידיים השקולות יחד עם הקשיבות לרגע וניסיון לחשוב אך ורק על ההווה מאפשרים ליהנות מיתרונות משמעותיים במיוחד. בעצם תרגול קבוע של צ׳י קונג יכול לעשות מהפך בחיים האישיים שלכם ולאפשר לכם ליהנות סוף סוף מתחושת קיום מועצמת. בעצם הדבר יסייע לכם לחיות כל רגע עם מיקוד ופוקוס לאותו רגע וזאת ללא מחשבות על העבר שרק מטרידות אתכם ולא מאפשרות להתקדם.

תרגול צ׳י קונג – מסייע בשלל מצבים שונים

ניתן לראות כי ישנם רבים הבוחרים בתרגול צ׳י קונג וזאת על מנת לשפר מצבים של דיכאון, חוסר קשב וריכוז וזאת לצד תפקוד כללי לא מספק. ככלל ניתן לראות כי התועלת של צ׳י קונג יכולה להיות מעולה וזאת אם יודעים להיעזר בהדרכה מקצועית ומבצעים את התרגול באופן עקבי ולאורך זמן מספק.

במידה ותבחרו להתנסות בתרגול צ׳י קונג עם אמיר פרלמן אזי צפויה לכם חוויה קסומה ומיוחדת אשר תאפשר לכם להגיע למקומות עמוקים יותר בנפש שלכם. כך בעצם תוכלו להכיר את עצמכם טוב יותר וכתוצאה מכך החיים שלכם יהפכו שלווים. כמו כן, במהלך התרגול אתם צפויים להבין בדיוק כיצד ניתן להתרכז ברגע ולא לברוח עם המחשבות למקומות לא רצויים. ללא ספק יהיה מדובר במשהו שרבים מאתנו ירצו להתנסות בו. אז למה אתם מחכים?

אמיר פרלמן מסביר על צ׳י מגן הלכה למעשה  – איך זה עובד?

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »