רשימת הבחינות אשר מבצעים דרך המרכז הארצי לבחינות והערכה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ישנן מספר בחינות אשר מבוצעות ביוזמת המרכז הארצי לבחינות והערכה, כאשר מטרתן של אותן בחינות הן לבחון את כשירותם של המועמדים לאוניברסיטה או אלו שכבר נחשבים לסטודנטים לעמוד במסגרת הלימודית הזו ולהשלים אתל ימודי התואר כנדרש.

  • פסיכומטרי –הבחינה הפופולארית מכולן וזו שרבים חוששים ממנה. מטרתה לאמוד את היכולת של המועמד להתמודד עם פתרון שאלות במתמטיקה, אנגלית ועברית בתוך פרק זמן קצר ובכך להעניק ציון שמעמיד אותו בסקאלה שמאפשר להבין טוב יותר את כישוריו.
  • אמי"ר – לאלו אשר לא קיבלו ציון מספק בבחינה הפסיכומטרית, ניתן לעשות את המבחן הזה, אשר בודק את הכישורים באנגלית במסגרת בחינה עם שני פרקים באנגלית בלבד.
  • יע"ל –המטרה של הבחינה הזו הנה לאמוד את כישורי המועמד בעברית והיא מיועדת בעבור אלו שקיבלו ציון שאינו מספק בבחינה הפסיכומטרית.
  • מימ"ד –הבחינה הזו מהווה בחינת כניסה למכינות באוניברסיטאות השונות, והיא עוזרת להבין טוב יותר את היכולת של התלמידים לעמוד בעומס הלימודי שצפוי להיות במהלך המכינה.
  • מתא"םבחינת מתא"ם זוהי בחינה אשר מיועדת אך ורק בעבור אלו שרוצים להתקבל ללימודי תואר מתקדם בפסיכולוגיה,וגם היא מבוצעת דרך המרכז הארצי לבחינות והערכה. תוכלו לקרוא על כך יותר בכתובת 
    http://www.imitam.co.il/

אין זה משנה לקראת איזו בחינה אתם נמצאים, יהיה כדאי לכם לדעת שאם אתם רוצים להגיע כמה שיותר מוכנים, אז הפתרון לכך זה להתכונן ולא שום דבר אחר. אם רק תהיו נחושים ולא תוותרו לעצמכם בפן הלימודי, אתם תוכלו להצליח,ואין זה משנה איזו בחינה בחרתם לקחת.

ברחבי הרשת תוכלו למצוא קורסים רבים אשר יוכלו להכווין אתכם ולעזור לכם להתכונן לכל אחת מן הבחינות הללו, כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לבדוק אם חשוב לכם לדעת שאתם מגיעים מוכנים לבחינה ועם סיכויים גבוהים להשיג את הציון שאתם מצפים לו.

הכנה לבחינות הללו זה דבר שלעתים יכול להיות מתיש, אבל אם תגיעו מכווני מטרה ותתנו את כולכם בהכנה, אנו בטוחים שבסופו של דבר אתם תוכלו לראות את התוצאות בציון שתקבלו, ואין תחושה טובה מכך.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »