קורס מיינדפולנס – לשיפור איכות החיים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קריירה, משפחה ודברים אחרים בחיים, יכולים לייצר הרבה מאוד לחץ אשר ישפיע עלינו ועל היכולת שלנו לתפקד באופן טבעי ובריא. אנחנו מתמודדים עם לא מעט לחצים ומתחים, אשר בסופו של דבר עלולים לגרום לנו לשחיקה ואף לדברים אחרים אשר יוציאו אותנו מכלל פעילות, בין אם באופן זמני ובין אם זה באופן רחב. 

לכן אנחנו צריכים למצוא דרכים וכלים, כיצד להתמודד עם המתח והלחצים. למשל, אנחנו יכולים להחליט על יום בשבוע בו אנחנו מטיילים ושוכחים את כל מה שקורה מסביבנו, אנחנו יכולים לשחות מדי בוקר או לעשות הליכות וריצות במקומות שונים ועוד. 

אחת הדרכים להתמודד עם הלחץ והמתח, זה בעזרת קורס מיינדפולנס. קורס אשר עוזר לנו לקבל כלים שונים אשר יכולים לעזור לנו ביום יום, כיצד להתמודד עם מתחים ולחצים, ויחד עם זה, לשפר מאוד את איכות החיים שלנו. השאלה היא כיצד בוחרים את הקורס הנכון עבורנו. 

פרמטרים לבחירה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מי המרצים בקורס ואיזה ניסיון הם מביאים אליו, כיצד אנחנו יכולים ללמוד מהם. אנחנו צריכים לבחון כמה שנים הם בקורס ועד כמה הם יכולים לעזור לנו לקבל כלים רציניים ואיכותיים. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון כמה זמן נמשך הקורס, מה הוא כולל, מה התנאים במקום בו הוא נערך (בדקו קורס מיינדפולנס תל אביב למשל) ועד כמה אנחנו יכולים להביא את מה שלומדים בקורס גם למקומות אחרים, כלומר, האם אנחנו יכולים להשתמש בכך בבית או במקומות אחרים. 

שלישית, יש לבחון מי האנשים שמגיעים לקורס ועד כמה יכול להיות לנו חיבור איתם. 

ארבע, רצוי לבחון האם הקורס מציע קורסי המשך במהלך הזמן, למשל, קורסים מתקדמים יותר בתחום, על פי הרצון שלנו.

אולי יעניין אותך

לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים הוא אחד הנושאים הגדולים בעולם. זה לא רק בעיה עבור מבוגרים אלא גם עבור ילדים. חשוב ללמוד אנגלית מכיוון שהיא תעזור לך

קרא עוד »

בגדי עבודה B Safety

עובדים בבניין וחושבים לקנות נעליים מיוחדות לעבודה בבניין או אולי אתם עובדים במפעל לבטון והבגדים הרגילים שלכם לא ממש מתאימים? יש מה לעשות ובמאמר זה,

קרא עוד »

קורס שענות

יצירת שעונים היא מיומנות מיוחדת שדורשת שנים של תרגול כדי לשלוט בה. זוהי מיומנות שעברה מדור לדור והיא עדיין נחשבת כאמנות. יצירת שעונים היא מלאכה,

קרא עוד »