מה לומדים בסדנת הידרופוניקה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

הידרופוניקה היא העתיד. היא הדרך להפוך את הבית שלכם, את המרפסת, או החצר, למקום שאתם מגדלים בו מזון. גם אם אין לכם אדמה, אתם יכולים לגדל מזון טרי, בריא ומזין, ליהנות מתהליך גידול ייחודי ומתקדם ואפילו לספק חלק גדול מהתצרוכת המשפחתית שלכם – בלי ללכת לסופר.

מה לומדים בסדנה?

סדנת הידרופוניקה של אקוטל מעניקה לכם ידע חשוב על יתרונות ההידרופוניקה, כיצד אפשר להנות מיתרונות אלה – במיוחד בהתחשב באורח החיים העירוני של ימינו.

תלמדו על שיטות גידול שונות ותכירו כלים בסיסיים להקמת מערכות גידול הידרופוניות בעצמכם, בהתאמה לתנאים הזמינים לכם ולצרכים שלכם.

תלמדו כיצד אפשר לשנות את אורח החיים שלכם, לאכול ולחיות בריא יותר, עם מזון שאתם מגדלים בעצמכם – באמצעות מערכת הידרופונית שבניתם, או הרכבתם בעצמכם.

בסוף סדנה על גידולים הידרופוניים תקבלו במייל מידע מפורט ועשיר שיתן לכם מענה לכל שאלה בנוגע לגידול ותחזוקה של  צמחים על מים ושל המערכות התומכות בהם.

כל זה מלווה בהתייחסות ישירה לסיפור האישי שלכם, לסיבה שהביאה אתכם לסדנה ולמטרות האישיות שלכם לאורך הסדנה.

מה תקבלו בסדנת הידרופוניקה של אקוטל?

  • אפיון הצרכים האישיים שלכם כדי להתאים מערכות הידרופוניקה באופן אופטימלי
  • בחירה של מערכת הידרופוניקה מתאימה לתנאים והצרכים שהגדרתם
  • מיקום אופטימלי של המערכת בסביבה הזמינה לכם (מרפסת, או חצר למשל)
  • ייעוץ לעצמאים לגבי אופן ההקמה הנכון למערכת שבחרתם
  • אופן התפעול האופטימלי למערכת שלכם, בהתאם לאורח החיים שלכם

לסיכום, סדנת הידרופוניקה של אקוטל מתוכננת ומעוצבת כדי לתת לכם מענה מותאם אישית לתנאים הקיימים בסביבה הקרובה שלכם, לצרכים ולרצונות שלכם, לגדל בעצמכם צמחי נוי וצמחי מאכל, במרפסת הבית, או בחצר, גם אם אין לכם שטח אדמה, בדגש על התאמה אישית.

למידע נוסף והזמנות – צרו קשר!

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »