איך למצוא עבודה בהייטק ללא ניסיון

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

נהוג לחשוב שעבור כל משרה, המעסיקים מחפשים אנשים עם ניסיון, בוודאי אם מדובר במשרות בעולם ההייטק. אף מעסיק לא ירצה, לכאורה, להעסיק אנשים שאין להם ניסיון והוא יצטרך להכשיר אותם לתפקיד. זה יכול לקחת להם הרבה מאוד זמן ולעלות להם לא מעט כסף. לכן, הם יעדיפו לשכור אנשים שיש להם ניסיון מסוים בתחום בו הם מחפשים להעסיק מועמדים. 

אך גם היום, אנחנו יכולים למצוא משרות דרושים הייטק בחברות שונות, שאינן בהכרח מחייבות ניסיון. השאלה היא כיצד ואיפה אנחנו מחפשים וכן מה אנחנו מוכנים לעשות בשביל לעבוד במשרות כאלו. כלומר, האם אנחנו מוכנים ליהנות מתנאים פחות "איכותיים" בשביל שיקבלו אותנו לתפקיד ונוכל לבצע את המוטל עלינו. 

צריך לומר, יש יתרון מסוים בעובדה שמקומות עבודה מציעים משרות ללא ניסיון. עבור המקום זה משתלם, מאחר ועלויות המשרה הן נמוכות יותר, במקרים רבים הם גם נהנים מנאמנות של העובדים לאורך זמן, עבור מועמדים, זה פותח להם אופציה אחרת, שלא היתה קיימת קודם לכן, מה עוד שהם יכולים באמצעות המשרה להשתלב בעולם ההייטק ולפלס את דרכם. 

כיצד מוצאים משרות ללא ניסיון

בעיקרון, אנחנו יכולים לעשות זאת בשתי צורות. ראשית, דרך מוסדות בהם אנחנו לומדים מקצועות שיכולים להתאים לתחום ההייטק, אז יש לנו אפשרות להשתלב בחברות שונות שקשורות למוסד כך או אחרת, או מוכנים לגייס אנשים שלמדו בו עבור עבודה בהייטק ללא ניסיון.

 

שנית, אנחנו יכולים למצוא משרות דרך לוחות גיוס עובדים, שם אחת הקטגוריות הן משרות ללא ניסיון. חשוב לשים לב לתנאים שמוצעים לנו, סוג העבודה ועד כמה באמת זה יכול לעזור לנו להשתלב בתחום בהמשך הזמן, בשביל לייצר קריירה ארוכה. 

 

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »