למדת עיצוב אופנה? אולי כדאי למקד את זה עוד עם קורס עיצוב בגדי ים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

במהלך הימים החמים של הקיץ חופי הים עמוסים במבלים, ואם פעם אנשים היו מצטיידים רק בבגד ים אחד, היום נדמה כאילו המבחר הוא בלתי נגמר וכמעט לכל אחד יש לפחות חמישה זוגות. לכן קיים קורס עיצוב בגדי ים שיכול לאפשר לעצב כל סגנון של בגדי ים בין אם שלם או בקיני בגזרות שונות, כל התהליך הזה יאפשר עיצוב של בגדי ים באופן חופשי ויצירתי מה שגם יחסוך בכסף וזמן בקנייה של בגדי ים ממותגים שונים.

מה לומדים בקורס בגדי ים?

בקורס נלמד כיצד יש לבצע תפירה נכונה של בדים שמתאימים לבגדי ים, מהם הטרנדים הנכונים שקיימים היום, וכיצד ניתן לשאוב מהם השראה לעיצוב מקורי של בגד ים חדש. יחד עם זאת נלמדות טכניקות תפירה שמתאימות בצורה שונה לבד ים שלם או בקיני בגזרות שונות: למשל חזייה שבנויה בצורה של משולשים סטרפלס או גופייה. או תחתונים שבנויים בגזרה גבוהה נמוכה ברזילאית או בלי תפרים.

האפשרויות הן אינסופיות ולכן קיים הדגש הזה על טכניקות תפירה שונות שיתאימו לכל אחד מהסגנונות הללו.

למי זה מתאים?

בדומה לעיצוב אופנה, גם הז'אנר הזה של עיצוב בגדי ים יתאים מאוד לאנשים יצירתיים בעלי רצון רב להביא את הרעיונות שלהם לידי מציאות על ידי ידע בעיצוב תכנון ותפירה ועד למוצר מוגמר. לכל מי שמאסה בבגדי ים קיימים ותרצה להביא את הסגנון הייחודי שלה לידי ביטוי. לכן הקורס יכול להתאים גם למי שהם חסרי כל ניסיון בעיצוב או תפירה.

מצד שני קורס כזה יכול להתאים גם לבוגרי קורס אופנה או אפילו למעצבים מנוסים, שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שלהם או אולי גם להרחיב את ההיצע בעסק הפרטי שלהם.

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »