קורס Sketchup – איפה כדאי לעשות?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קורס הכשרה של SketchUp מלמד אתכם כיצד לדגמן ולעצב בית מאפס, זאת באמצעות תוכנית דוגמנות תלת מימד פופולרית זו. מדריך זה מיועד למתחילים מוחלטים, כלומר אין צורך בניסיון קודם עם SketchUP.

קורס Sketchup – איפה כדאי לעשות? |

בקורס Sketchup ak של ירוק אונליין תתחילו בללמוד את היסודות של כלי הציור, ואז תקפצו במהירות כדי ללמוד ליצור סוגי גג שונים ואובייקטים ששייכים ליסודות העיצוב. 

קורס זה יראה לכם כיצד לארגן את הדגם שבניתם, כולל יצירת קומה שנייה ופתחים נוספים, באמצעות קו המתאר ומצבי שכבת הצפייה של הדגם. 

מה לומדים בקורס? |

בקורס SketchUP תלמדו כיצד ליצור את החלקים השונים בבית, כולל תקרה, גרם מדרגות, דלתות וחלונות, אח ומטבח. 

תלמדו גם כיצד להוסיף רהיטים באמצעות מחסן התלת מימד ולדגם את הרהיטים מתצלום. לאחר מכן תעברו ליצירת החלק החיצוני של הבית, החל מהצבת הבניין במקום ועד הוספת פאנלים סולאריים.

בדרך כלל מעצבי פנים ומהנדסים משתמשים בתוכנה זו כדי ליצור עולם עיצובי משל עצמם. כך הם יכולים לקבל תמונה כוללת לגבי התכונות שאותם הם רוצים לקבל מהיצירה שלהם.

איך אפשר ללמוד SketchUP בזמן הקורונה? |

לא פעם אנשים שואלים אותי לגבי כל מיני קורסים שהם רוצים לעשות בזמן הקורונה. בגלל שאי אפשר לצאת מהבית, אנשים נוטים לחפש יותר ויותר קורסים מקוונים כדי ללמוד את הדברים האהובים עליהם.

כדי למצוא את הקורס המתאים לכם ביותר, עשו סקר שוק קטן ברחבי הרשת ובדקו אילו תכונות אתם רוצים ללמידה שלכם ומה הכי חשוב לכם לדעת. כך תוכלו לבחור בקורס שייתן לכם את התוכן הרב ביותר וכמובן שתוכלו לחפש את הקורס עם העלות המתאימה למצבכם.

אולי יעניין אותך

איך הופכים להיות לוליין?

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות

קרא עוד »