לא מוצא את עצמך בעבודה? מתי כדאי לפנות לייעוץ לקריירה?

ייעוץ לקריירה

הגיעו מים עד נפש.

לכל אחד יכול להיות שלב מסויים בחיים, שלב לא פשוט בכלל ובו מרגיש הבן אדם שמיצא את עצמו בעבודה ושהיא אינה מתאימה לו יותר. המסקנה הזו יכולה להגיע בשלל סיבות רבות ולא בעקבות משהו אחד ספציפי כמו למשל הרגשה שאנו מבטלים את עצמנו ואת הדברים שאנו אוהבים או נהגנו לעשות בגלל מקום העבודה שלנו. סיבה נוספת היא שחיקה פיזית או נפשית ממקום העבודה המוסיפה לחץ ובעיות לחיים האישיים שלנו. כאשר אנו לא יודעים לשים את הגבול בין העבודה לחיים האישיים שלנו הדבר עלול להוביל לכך שיצופו לנו לפתע המון בעיות בחיים עד שנרגיש שמשהו חייב להשתנות באמצעות סיוע של מאמנת אישית לחיים.

מה אפשר לעשות?

אז לפני שאנו בוחרים את הדרך הקלה יחסית שהיא פשוט להתפטר ממקום העבודה ביום בהיר אחד ולהישאר ללא כל מקום עבודה או פרנסה אחר. זוהי אונם דרך קלה אך לא מומלצת כיוון שיכולה להוביל לבעיות גדולות הרבה יותר מאשר לא למצוא את עצמך במקום העבודה ולכן יש משהו שאפשר לעשות לפני כן. לפנות אל ייעוץ לקריירה.

יועץ קריירה.

זהו אדם אשר תפקידו הוא לנסות להבין מי האדם שיושב מולו מה הם הדברים אשר מעניינים אותו ובהתאם למה שהוא רואה הוא יכול לעזור לנו בבחירת מקום העבודה שלנו או לשכנע אותנו להישאר במקום העבודה הנוכחי. מתוך הכרה עמוקה במקומות העבודה והבנה של אנשים יוכל היועץ לעזור לנו להסתדר בעבודה דווקא ברגעים הקשים האלו.

כמה זה עולה ואיך מגיעים אליהם?

את יועצי הקריירה ניתן למצוא ברשתות האינטרנט והם פרוסים במגוון מקומות ברחבי הארץ. כנ"ל גם לגבי המחרים אשר משתנים בין יועץ ליועץ.