איך הופכים להיות לוליין?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

קיימים סוגים שונים של בעלי מקצוע בעולם בכלל ובתחום האירועים בפרט. אחד מהתחומים המשויכים לתחום האירועים הוא תחום מפעילי האטרקציות. במילים אחרות, אלה שדואגים לעשות לכם מעניין באירוע. בין סוגי האטרקציות השונות ומפעילי התוכניות לאירועים ניתן למצוא גם את הלוליין, שהפך זה מכבר לאטרקציה מבוקשת מאוד.

מה זה לוליין?

לוליין הוא למעשה פעלולן שמבצע כל מיני דברים מוזרים אשר מתבססים על יכולת טובה של שיווי משקל, ידע בתהליכים פיזיולוגיים, גמישות רבה וכן הלאה. מה שכן, כמעט ואין סיכוי להצליח בדברים האלה מבלי ללמוד אותם לעומק ולתרגל אותם היטב. אולי יש כאלה שנולדים החוש הייחודי הזה, אך מרבית הלוליינים עושים עבודה קשה מאוד בשביל להצליח להגיע ליכולות הקצה האלה ולרתק אנשים על ביצוע פעלולים שונים.

מה צריך לדעת בשביל להיות לוליין?

כמו שאמרנו, לוליין צריך להיות בעל יכולת שיווי משקל ברמה גבוהה ומפותחת מאוד על מנת להצליח לבצע את הפעלולים השונים וכן להתמצא בתהליכים פיזיולוגיים וטבעיים בשביל לרתק את הצופים שלו. אולי יש חלק מהאנשים שנולדים עם חושים מפותחים יותר, אך בעצם אפשר להסכים כי לוליינות היא מקצוע ככל המקצועות וכדי להצליח בו חייבים ללמוד ולהתמקצע היטב וכמובן לקנות את האביזרים הנדרשים לצורך ביצוע התעלולים והפעלולים במהלך ההופעות.

היכן מופיעים לוליינים?

לוליינים יכולים להופיע בכל סוגי האירועים ולשדרג כל מופע שמתקיים, אם כי מרבית הלוליינים מופיעים במופעי רחוב. תעלולי הלוליינים מצריכים מרחב תמרון גדול ולכן מהווים מופעי הרחוב אופציה מוצלחת ביותר. כאמור, ניתן להזמין לוליין לכל אירוע, אך עם זאת חשוב לזכור, כי מדובר בסוג הופעה שובבה יחסית להופעות אחרות כמו מופעי קרקס ולכן חשוב לשים לב שהיא מתאימה לסגנון האירוע.

אולי יעניין אותך

קורס מיינדפולנסֿ

מיינדפולנס, נהנה מזינוק אדיר בפופולריות שלו בעשור האחרון, הן בעיתונות הפופולרית והן בספרות הפסיכותרפיה. התרגול עבר מתפיסה בודהיסטית מעורפלת ברובה שנוסדה לפני כ- 2,600 שנה

קרא עוד »

קורס די ג'יי לנוער

ממקצועות המוזיקה המשמעותיות ביותר שיש היום, נמצא הדי ג'יי בראש הרשימה. אם יש לכם אהבה למוזיקה ואתם רוצים להיות חלק מהעולם הזה, אנחנו מזמינים אתכם

קרא עוד »